خرید{پاورپوینت نوروفیدبک}

خرید /پاورپوینت نوروفیدبک/ جی بی|خرید|35013337|gbi40075440|هزینه نوروفیدبک,نوروفیدبک در ایران,قیمت نوروفیدبک,عوارض نوروفیدبک,فواید نوروفیدبک,مرکز نوروفیدبک در تهران,خرید دستگاه نوروفیدبک,نوروفیدبک در اصفهان
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت نوروفیدبک می باشد.

دانلود پاورپوینت با موضوع نوروفیدبک،
در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:ترجمــه لفظ به لفـــظ نوروفیدبـــــک (Neurofeedback) می‌شود «بازخورد عصبی». نوروفیدبک روشی است که در آن فعالیت‌های مغزی شما را به شما نشان می‌دهند و از شما می‌خواهند که با تمرکز بر ذهن خوداین فعالیت‌ها را اصلاح کنید تا مشکلاتتان رفع شود. نوروفیدبک فرزند خلف بیوفیدبک (بازخورد زیستی) است؛ روش ساده‌ای که در آن میزان فعالیت‌های بدنی مشکل‌دار بدنتان (مثل میزان تعریق، حرارت بدن یا حرارت بدن) را عینا به شما نشان می‌دادند و شما از این طریق متوجه می‌شدید که مثلا وقتی مضطرب هستید تعریق بدنتان بالاست و وقتی آرام می‌شوید این تعریق‌ها پایین می‌آیند. بعد از چند وقت که از بیوفیدبک می‌گذرد ذهنتان حتی بدون دستگاه‌های بیوفیدبک خودش یاد می‌گیرد که چطور باید اضطراب را کنار بگذارد. نوروفیدبک به جای آن فعالیت‌های ساده بدنی EEG (اکترو ‌آنسفالوگرافی) شما را به شما نشان می‌دهد؛ EEG در واقع ثبت امواج مغزی شماست. چیزی که حتما حاصلش را در نوارمغز‌های مشهور دیده‌اید.

نوروفیدبک چیست؟ * نوروفیدبک، يك تکنولوژی درماني جديد و بسیار موثر است. این درمان ابتدا در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و با مشخص شدن تاثیرات مثبت آن، به اروپا و سایر نقاط جهان گسترش یافت. اثرات درمانی بسیار خوب و ماندگار، نبود عوارض جانبی منفی و طول کوتاه دوره درمان نسبت به درمان¬های دیگر، باعث شد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز این درمان را مورد تایید قرار دهد.
*نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک است ، که بازخورد عصبی نیز به آن گفته می شود.
این وسیله جزو پیشرفته ترین وسائل پزشکی نوین است که بخش زیادی از این تکنولوژی مدیون تلاشهای ناسا (سازمان فضایی آمریکا)در سالهای اخیر است.
*نوروفیدبک، برای مغز انسان مانند یک آینه عمل می کند. ما هر روز با نگاه کردن به آینه متوجه نقائص و اشکالات موجود در ظاهر خودمان می شویم. نوروفیدبک دقیقا برای امواغ مغزی و عملکردهای فیزیولوژیک مغز ما به عنوان یک آینه ی پیشرفته عمل می کند. نوروفیدبک با استفاده از ابزارهای الکترونیک پیشرفته و کامپیوتر به ما کمک می کند تا از آن چه در مغز ما در حال رخ دادن است آگاه شویم.
و . . .


مطالب دیگر:
📗كارآموزی كامپیوتر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان📗كارآموزی کامپیوتر اداره مخابرات شهرستان آزادشهر📗كارآموزی اجرای ساختمان های اسکلت بتنی📗كارآموزی (عمران) ساختمان تجاری - مسكونی در شهر كرج📗كارآموزی شركت كاشی طوس -کارشناسی شیمی کاربردی📗گزارش کارورزی چاپ و تولید پلاستیک📗گزارش کارآموزی نیروگاه نکا📗کارآموزی کامپیوتر اداره فن آوری و اطلاعات راه آهن خراسان📗کارآموزی صندلی مقوایی شرکت طراحان آرشیدا سازه📗گزارش کارآموزی پارک جنگلی تلار قائم📗کارآموزی مراحل داشت و برداشت گندم (آفات، بیماری‌ها و علف های هرز)📗کارآموزی كنجاله - خط تولید حلوا شكری📗کارآموزی مکانیک درشرکت ماشین سازی پیله وران📗کارآموزی کامپیوتر شركت فن آوری اطلاعات كیانا📗کارآموزی کامپیوتر شرکت مخابرات استان گلستان📗کارآموزی عمران اجرای اسكلت فولادی📗کارآموزی اصول نقشه برداری📗کارآموزی كنترل كیفیت (M.S.A S.P.C) در شرکت صنعتی مددرویان📗كارورزی مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان گلستان📗گزارش كارورزی کامپیوتر شركت سهند رایانه صبا📗كارورزی زراعت و اصلاح نباتات ایستگاه تحقیقات و اصلاح نهال و بذر استان گلستان - گرگان📗كارآموزی كشاورزی زراعت و اصلاح نباتات در ایستگاه تحقیقات عراقی محله📗گزارش كارآموزی كامپیوتر جهاد کشاورزی📗كارآموزی عمران مراحل اجرائی ساختمان یك اسكلت فولادی از شروع تا خاتمه📗كارآموزی عمران بیان مراحل مختلف اجرا