خرید{دانلود پاورپوینت با موضوع نوروفیدبک}

خرید /دانلود پاورپوینت با موضوع نوروفیدبک/ جی بی|خرید|32020962|gbi40075440|هزینه نوروفیدبک,نوروفیدبک در ایران,قیمت نوروفیدبک,عوارض نوروفیدبک,فواید نوروفیدبک,مرکز نوروفیدبک در تهران,خرید دستگاه نوروفیدبک,نوروفیدبک در اصفهان
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود پاورپوینت با موضوع نوروفیدبک می باشد.،
در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

ترجمــه لفظ به لفـــظ نوروفیدبـــــک (Neurofeedback) می‌شود «بازخورد عصبی». نوروفیدبک روشی است که در آن فعالیت‌های مغزی شما را به شما نشان می‌دهند و از شما می‌خواهند که با تمرکز بر ذهن خوداین فعالیت‌ها را اصلاح کنید تا مشکلاتتان رفع شود. نوروفیدبک فرزند خلف بیوفیدبک (بازخورد زیستی) است؛ روش ساده‌ای که در آن میزان فعالیت‌های بدنی مشکل‌دار بدنتان (مثل میزان تعریق، حرارت بدن یا حرارت بدن) را عینا به شما نشان می‌دادند و شما از این طریق متوجه می‌شدید که مثلا وقتی مضطرب هستید تعریق بدنتان بالاست و وقتی آرام می‌شوید این تعریق‌ها پایین می‌آیند. بعد از چند وقت که از بیوفیدبک می‌گذرد ذهنتان حتی بدون دستگاه‌های بیوفیدبک خودش یاد می‌گیرد که چطور باید اضطراب را کنار بگذارد. نوروفیدبک به جای آن فعالیت‌های ساده بدنی EEG (اکترو ‌آنسفالوگرافی) شما را به شما نشان می‌دهد؛ EEG در واقع ثبت امواج مغزی شماست. چیزی که حتما حاصلش را در نوارمغز‌های مشهور دیده‌اید.

نوروفیدبک چیست؟
* نوروفیدبک، يك تکنولوژی درماني جديد و بسیار موثر است. این درمان ابتدا در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت و با مشخص شدن تاثیرات مثبت آن، به اروپا و سایر نقاط جهان گسترش یافت. اثرات درمانی بسیار خوب و ماندگار، نبود عوارض جانبی منفی و طول کوتاه دوره درمان نسبت به درمان¬های دیگر، باعث شد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز این درمان را مورد تایید قرار دهد.
*نوروفیدبک نوعی بیوفیدبک است ، که بازخورد عصبی نیز به آن گفته می شود.
این وسیله جزو پیشرفته ترین وسائل پزشکی نوین است که بخش زیادی از این تکنولوژی مدیون تلاشهای ناسا (سازمان فضایی آمریکا)در سالهای اخیر است.
*نوروفیدبک، برای مغز انسان مانند یک آینه عمل می کند. ما هر روز با نگاه کردن به آینه متوجه نقائص و اشکالات موجود در ظاهر خودمان می شویم. نوروفیدبک دقیقا برای امواغ مغزی و عملکردهای فیزیولوژیک مغز ما به عنوان یک آینه ی پیشرفته عمل می کند. نوروفیدبک با استفاده از ابزارهای الکترونیک پیشرفته و کامپیوتر به ما کمک می کند تا از آن چه در مغز ما در حال رخ دادن است آگاه شویم.
و . . .

مطالب دیگر:
📗جزوه ویژه نوآموزان پیش دبستانی - 8📗جزوه ویژه نوآموزان پیش دبستانی - 9📗جزوه ویژه نوآموزان پیش دبستانی - 10📗جزوه ویژه نوآموزان پیش دبستانی - 11📗جزوه ویژه نوآموزان پیش دبستانی - 12📗پکیج نرم افزار های حرفه ای الکترونیک و مهندسی برق و مخابرات شامل 8 نرم افزار فوق العاده📗نرم افزار نمایش دوربین های کنترل سرعت جاده های ایران کاملا فارسی📗کتاب داستان اسپانیایی جهت تقویت زبان اسپانیایی (به صورت متن و صوت)📗کتاب جملات و اصطلاحات عامیانه اسپانیایی Hablar por los Codos📗کسب درامد میلیونی از اینترنت درنیم ساعت📗پروژه طراحی فنی 1📗طراحی فنی 2📗طراحی فنی 3📗طراحی فنی 6📗پرسپکتیو 1📗پرسپکتیو 2📗پرسپکتیو 3📗نرم افزار صرف کننده افعال فرانسوی برای ویندوز📗پرسپکتیو 4📗پرسپکتیو 5📗پرسپکتیو 6📗پرسپکتیو 7📗پرسپکتیو 8📗پرسپکتیو 9📗پرسپکتیو 10